حزب کمونیست ایران

پیام تسلیت و همدردی به رفقای عزیزمان زارا رحمانی و جمال نادری

پیام تسلیت و همدردی به رفقای عزیزمان زارا رحمانی و جمال نادری

بعد از ظهر دیروز یکشنبه ۴ آپریل ۲۰۲۱  پدرام نادری فرزند عزیز و جگرگوشه ی رفقایمان زارا رحمانی و جمال نادری هنگام رانندگی با موتور سیکلت تصادف کرده و در نتیجه با زندگی وداع کرده و ما را داغدار نمود.

در این تردیدی نیست که از دست دادن فرزندی دلبند و جگر گوشه ی انسان  آنهم در سن جوانی اوایل بیست سالگی در اثر تصادف رانندگی، والدین و بستگان و دوستان و رفقا را با غم و اندوه بزرگ روبرو میکند.

رفقای عزیز زارا و جمال، ما در طول سالیان طولانی مبارزه در صفوف پیشمرگان کومه له در کردستان، با سختیها و ودشواریهای زیادی روبرو شده ایم. ما در طول این سالها رفقای عزیز زیادی را از دست داده ایم. تحمل شرایط دشوار و تحمل غم و اندو از دست دادن رفقایمان در جریان مبارزه، ما را آبدیده کرده است. حالا شما با از دست دادن جگرگوشه تان، پدرام جان، با شرایط دشوار دیگری روبرو شده اید.

برای اینکه دشواری اوضاع کنونی رفع گردد، بدانید که تنها نیستنید و همه ما این غم بزرگ را بین خودمان تقسیم میکنیم.

متاسفانه  پدرام دیگر در میان ما نیست. ولی آنچه هم اکنون در صدر همه مسائل قرار دارد و مهم است سلامتی و تندرستی شما عزیران می باشد.  ما و شما چاره ای نداریم بغیر از اینکه به زندگی و مبارزه ادامه دهیم و خاطره عزیزان از دست رفته مان را در درون قلبهایمان نگه بداریم.

تشکیلات حزب و کومه له در نروژ،  فوت پدرام عزیز را به شما عزیزان زارا رحمانی و جمال نادری و خواهر پدرام،  پرستو خانم تسلیت گفته، خود را در غم از دست دادن این عزیز شریک میدانیم و امیدواریم که خودتان سلامت باشید.

تشکیلات خارج کشور حزب کمونیست ایرانکمیته نروژ

دوشنبه ۵ آپریل ۲۰۲۱